fbpx

ВІДГУКИ

Іван Рудий
Голова КРАЇЛ
17.08.2021
    

Ми упішно провели кргулий стіл на виставці. Питання насправді дуже актуальні, адекватні і я сподіваюся що відповіді були почуті, якщо ні,  то знову ж таки були запропоновані механізми комунікацій. Наразі багато чого знаходиться в певному інформаційному вакуумі і ми проходимо до  шляхів його реалізації цієї комунікації. Тому будемо сподіватись, що все вийде тому що дійсно ми по суті всі одну справу робимо.

Ігор Макієвський
Голова Всеукраїнського об’єднання роботодавців галузі відпочинку і розваг
19.08.2021
    

Виставка відбулася і це однозначно факт. Це перша виставка, яка знаменує відкриття ігрового ринку в Україні і це найголовніше, що ринок запускається. Виробники мають можливість вперше зустрітися у такому професійному форматі на виставці і обговорити, обмінятися думками, запропонувати свої товари та послуги. Це однозначно самий позитивний крок, який сприятиме розвитку цивілізованого ігрового ринку в Україні.

Тамара Голубчик
Генеральний директор “Фан Гейм”
19.08.2021
    

Ми бачимо тут прекрасне обладнання кращих європейських виробників. З цієї точки зору, звичайно, виставка нам подобається. Але вона не така масштабна, як зазвичай, як ми звикли бачити, але це всього лише перший крок, і він успішний.

Іван Сурін
Директор по маркетингу Captain Slot Consulting
17.08.2021
    

Виставка сподобалася. Питань у людей дуже багато, насправді більше навіть ніж відповідей, тому люди дуже активно ведуть себе на виставці – підходять до стійки, цікавляться, обмінюємося контактами.

Оскар Гіральт
Директор з розвитку Win Systems
17.08.2021
    

Нам дуже подобається бути тут. Український ринок тільки відкривається, у нас великі очікування. Раніше український ринок був дуже релевантним. Ми очікуємо, що він знову стане сильним. Тому ми в очікуванні і дуже раді цій виставці.

Дімітар Муховський
Директор з розвитку CT Gaming
19.08.2021
    

Хочу подякувати організаторам виставки ГЕЙМІНГ ІНДУСТРІЯ, які постаралися. Організація на відмінному рівні, як ніби у цієї виставки не було такої паузи в 11 років. Дійсно дуже гарна організація, умови хороші для всіх тут, і для відвідувачів і для учасників. Так що атмосфера чудова!

Ігор Романюк
Видавець журналів “Азарт” і “Гранд Анте”
17.08.2021
    

Дуже радісно зустріти старих друзів, приємно, що практично весь ігорний ринок зберігся і тепер повертається. Результат звичайно позитивний, тому, що ми сьогодні тут бачимо ось ці яскраві барви, усі ці прекрані речі. Інше питання, що я не бачив тут, для себе масового лудомана, про якого говорять усі політики. Граыець відвик грати в тактильному, у наземному бізнесі і на сьогоднішній день питання про те, як не пустити гравця в зали точно не стоїть. На сьогоднішній день у маркетингу, в інших службах, в продажах та у виробників обладнання, стоїть єдине питання – це залучення гравців.

Валерій Білий
Організатор
16.08.2021
    

Виставка стала символом нового напряму, який шукає Україна, для того що б поліпшити своє становище в світі, а перш за все поліпшити становище свого народу. І коли кажуть, що індустрія геймінга – це втрата для матерів і дружин – це не так. Просто цим ринком треба вміти управляти так, як це робиться в нормальних цивілізованих країнах.
В Україну повинен прийти цивілізований легальний бізнес, а не той який був раніше.

Michael Boettcher
Засновник Storm International
19.08.2021
    

Все краще, ніж я очікував. На виставці представлено багато міжнародних компаній і всі вони прийшли сюди з однієї простої причини – вони вірять в майбутнє гемблинга в Україні.

Sakis Isaakidis
Головний виконавчий директор, міжнародний відділ, Merkur Gaming
19.08.2021
    

Беручи до уваги гору труднощів, які довелося подолати організаторам, щоб гарантувати, що виставка ГЕЙМІНГ ІНДУСТРІЯ відбудеться – успіх цього шоу явно став гідною даниною їх важкій роботі.
Ми повернулися, живе спілкування повернулося, і відвідувачі, клієнти та ділові партнери повернулися! Виставка ГЕЙМІНГ ІНДУСТРІЯ знаменує собою повторне відкриття індустрії, живе і діюче, і дає всім нам дуже реальну надію на те, що грядуть кращі часи!

ПЛАН ВИСТАВКИ

«