Компанія NOVOMATIC представить на виставці вишуканий набір продуктів та рішень для геймблінгу

NOVOMATIC – генеральний спонсор виставки ГЕЙМІЙНГ ІНДУСТРІЯ – на стенді 301 представляє вишуканий набір продуктів та рішень, які ідеально відповідають сучасним вимогам ринку, очікуванням гравців та різному бюджету оператора.

NOVOMATIC Group – один з найбільших виробників і операторів у сфері гральних технологій, персонал якого налічує приблизно 22.600 співробітників у всьому світі. Наші філії розташовані у 50 країнах світу, а високотехнологічне електронне гральне обладнання експортується у більш ніж 70 країн світу. З відновленням роботи ринку NOVOMATIC повертається з великою кількістю продуктів, з якими добре знайомі місцеві гравці, а також із новими пропозиціями, адаптованими до їхніх смаків та уподобань – безпечна ставка для операторів у будь-якому випадку.

Gaminator® MY CASH

Безперервні розваги з величезним вибором з 45 захоплюючих ігор, що включають всю класику, улюблені і популярні серед гравців продукти, а також 3 окремі гри з режимом «Progressive» і популярною функцією Lock ‘N’ Win: MY CASH – Charming Lady™, MY CASH – Book of Ra™ і MY CASH – Sizzling Hot™.
Gaminator® MY CASH Edition 1 пропонує операторам неперевершене поєднання сучасного ігрового обладнання з висококонкурентними апаратними пропозиціями, такими як новий і елегантний OPTIMUS 2.27.

IMPERA LINE™ HD Edition 7

Преміум-пропозиція для вимогливих операторів містить у собі всі новітні міжнародні багатоекранні автомати та моделі з вигнутим корпусом, такі як серія V.I.P. Lounge ™, машини PANTHERA™ і NOVOSTAR® V.I.P. Royal 2.65 з розкішним зручним вбудованим кріслом. Ці автомати доступні з новітнім високоякісним міжнародним контентом: Цей автомат доступний з новітнім висококласним міжнародним контентом, таким як, наприклад, універсальний багатоігровий мікс Impera-Line ™ HD Edition 7 з підбіркою 53 ігрових бестселерів NOVOMATIC високої якості.
Загальні категорії ігор забезпечують простоту використання і відмінну орієнтацію в меню вибору ігор, гарантуючи, що кожен гість швидко знайде свої улюблені ігри. Тематика ігор включає в себе класику NOVOMATIC, а також великий вибір новинок.

Multi-Gaminator® deluxe 1

Знайомий усім FV610 Super-V + Gaminator® доступний з широким вибором контенту CFII-s, наприклад, Multi-Gaminator® deluxe 1T. Цей мікс з декількох ігор являє собою відродження вінтажних оригіналів, оновлених за допомогою сучасних технологій та з легендарним дизайном: Гравці будуть у захваті!
Multi-Gaminator® deluxe 1T знову запускає культову класику, представляючи 10 найпопулярніших відеослотів покоління Coolfire ™ I в їх оригінальних 5- або 9-лінійних ігрових версіях, повертаючи їх до життя для сучасних гравців з поліпшеними графічними можливостями сучасної платформи Coolfire™ II-s .

ПРИЄДНУЙТЕСЬ ТА СЛІДКУЙТЕ ЗА НАМИ

Дізнавайтесь новини першими!

ПЛАН ВИСТАВКИ

Замовити квитки

«