Merkur Gaming – експонент виставки ГЕЙМІНГ ІНДУСТРІЯ

Merkur Gaming – це міжнародна торгова марка продажів та розвитку всесвітньо відомої групи Gauselmann Group, яка буде виставлена ​​на стенді 211 на виставці ГЕЙМНІНГ ІНДУСТРІЯ, яка відбудеться 7-9 квітня в Міжнародному виставковому центрі Києва.

Merkur Gaming надала свою повну підтримку нещодавно регульованої ігрової індустрії в Україні та продемонструвала намір бути основним постачальником ігор та обладнання, підписавши Меморандум про взаєморозуміння та співпрацю з Експертно-консультативною радою України з питань азартних ігор та лотерей (EAC GRLC). Цей документ підтверджує, що Merkur забезпечить свій понад 60-річний досвід та досягнення як у виробництві, так і в ігрових операціях, щоб допомогти та допомогти Україні у створенні сильної, соціально відповідальної та добре регульованої ігрової індустрії.

Також, відкривши виставковий шоурум продуктів у Києві та призначивши стратегічного партнера, який забезпечить продаж у країні, післяпродажну, технічну та логістичну підтримку, Merkur Gaming ідеально підходить для того, щоб стати головним гравцем в українському ігровому середовищі.

ПРИЄДНУЙТЕСЬ ТА СЛІДКУЙТЕ ЗА НАМИ

Дізнавайтесь новини першими!

ПЛАН ВИСТАВКИ

Замовити квитки

«