ІСТОРІЯ ВИСТАВКИ

У вересні 1994 року в Київському палаці спорту фахівцями Торгово-промислової палати України вперше було проведено міжнародну спеціалізовану виставку «ІНДУСТРІЯ РОЗВАГ». У 2000х роках виставка переїхала в Міжнародний виставковий центр і, проходячи у вересні кожного року, стала швидко збільшуватися у розмірах та кількості учасників. Дуже скоро, згідно з опитуванням одного з найавторитетніших видань у сфері грального бізнесу – британського журналу “InterGame”, виставка увійшла в сімку найкращих світових заходів з даної тематики.

Але в 2009 році, незважаючи на вето Президента України, Верховна рада України приймає закон про заборону грального бізнесу в Україні, що, за розрахунками експертів, приводить до закриття орієнтовно 200 тисяч робочих місць та значних збитків для українського бюджету на рівні 3,5 мільярдів гривень на рік.

За відсутністю в країні легального грального бізнесу зникає і необхідність проведення виставки «ІНДУСТРІЯ РОЗВАГ». І тільки після 11 довгих років для керівників країни стає зрозумілим, що гральний бізнес – це така ж форма підприємництва як і багато інших, і що він лише потребує більше порядку та прозорості.

В 2020 році в Україні приймається закон, який дозволяє організацію легального грального бізнесу в країні й виводить його з тіні, де він практично існував з часів заборони і був одним з джерел корупції в країні.

Зважаючи на необхідність створення майданчику для спілкування операторів грального бізнесу між собою та з українською владою, демонстрації новітніх розробок обладнання та приладів в цій сфері, командою фахівців, а саме тією ж командою, що організовувала виставки «Індустрія розваг» у минулих роках, було прийнято рішення відновити проведення цього корисного для країни заходу – тобто відродити та перезавантажити виставку під новою назвою «ГЕЙІМІНГ ІНДУСТРІЯ», яка буде відповідати вимогам сьогодення.

Впевнені, що міжнародна спеціалізована виставка «ГЕЙМІНГ ІНДУСТРІЯ» стане ще одним засобом для стимулювання скорішого розвитку грального бізнесу та розваг в країні, та запрошуємо взяти участь в заході або відвідати його.

ПЛАН ВИСТАВКИ

Замовити квитки

«