ІСТОРІЯ ВИСТАВКИ

У вересні 1994 року в Київському палаці спорту фахівцями Торгово-промислової палати України вперше було проведено міжнародну спеціалізовану виставку «ІНДУСТРІЯ РОЗВАГ». У 2000х роках виставка переїхала в Міжнародний виставковий центр і, проходячи у вересні кожного року, стала швидко збільшуватися у розмірах та кількості учасників. Дуже скоро, згідно з опитуванням одного з найавторитетніших видань у сфері грального бізнесу – британського журналу “InterGame”, виставка увійшла в сімку найкращих світових заходів з даної тематики.

Але в 2009 році, незважаючи на вето Президента України, Верховна рада України приймає закон про заборону грального бізнесу в Україні, що, за розрахунками експертів, приводить до закриття орієнтовно 200 тисяч робочих місць та значних збитків для українського бюджету на рівні 3,5 мільярдів гривень на рік.

За відсутністю в країні легального грального бізнесу зникає і необхідність проведення виставки «ІНДУСТРІЯ РОЗВАГ». І тільки після 11 довгих років для керівників країни стає зрозумілим, що гральний бізнес – це така ж форма підприємництва як і багато інших, і що він лише потребує більше порядку та прозорості.

В 2020 році в Україні приймається закон, який дозволяє організацію легального грального бізнесу в країні й виводить його з тіні, де він практично існував з часів заборони і був одним з джерел корупції в країні.

І вже у червні 2021 легендарна виставка повернулася
з величезним успіхом!

Місце проведення: Міжнародний виставковий центр (Броварский пр-т, 15, Київ)
Кількість відвідувачів: 1879
Кількість учасників: 52 експонента з 14 країн

🇦🇹🇧🇬🇬🇧🇪🇦🇮🇹🇱🇻🇱🇺🇲🇹🇩🇪🇵🇱🇷🇸🇸🇮🇨🇿🇺🇦

В рамках виставки було проведено:

ПЛАН ВИСТАВКИ

Замовити квитки

«